Příborník/komoda Ontario

Rustikální vzhled se potkává s funkčností: S praktickým příborníkem ze série ONTARIO si vybíráte působivý design, který... více informací »
Příborník/komoda Ontario
Značka: Möbelix
8 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Rustikální vzhled se potkává s funkčností: S praktickým příborníkem ze série ONTARIO si vybíráte působivý design, který...

Rustikální vzhled se potkává s funkčností: S praktickým příborníkem ze série ONTARIO si vybíráte působivý design, který elegantně kombinuje starožitný styl s moderním tmavým dekorem. Příborníková komoda o rozměrech přibližně 162 x 86 x 41,5 cm (Š x V x H) obsahuje 3 zásuvky a 3 otočná dvířka, obojí se systémem Soft-Close (tlumené dovírání). Za dvířky se nachází 3 police, které si můžete libovolně nastavit. Všechny zásuvky i dvířka mají stylové úchytky. Na vrchní desce příborníku lze prezentovat dekorativní předměty a vytvořit tak elegantní prostředí. Komodu je vkusné kombinovat s dalším nábytkem ze série ONTARIO, aby váš interiér vypadal harmonicky. Upozornění: Vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky.Ve slevě produkt lze zakoupit právě nyní tady u nás umístěný v kategorii komody do kuchyně! Nyní koupíte jiné výrobky z této populární kategorie za internetové ceny. Populární značka Möbelix dlouhodobě poskytuje špičkové výrobky. A tady je důkaz! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další vybrané kousky značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Příborník/komoda Ontario od našeho výrobce Möbelix lze zakoupit v naší internetové nabídce za super cenu. Pouze nyní za 8 799 Kč.