Komoda 4-You Yuk11

S touto elegantní komodou ze série 4-YOU získáváte do své domácnosti vizuálně přitažlivý a zároveň praktický nábytek.... více informací »
Komoda 4-You Yuk11
Značka: Möbelix
1 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S touto elegantní komodou ze série 4-YOU získáváte do své domácnosti vizuálně přitažlivý a zároveň praktický nábytek....

S touto elegantní komodou ze série 4-YOU získáváte do své domácnosti vizuálně přitažlivý a zároveň praktický nábytek. Komoda vkusně kombinuje tmavý betonový dekor s dekorem dubu Wotan na čelní stěně. Nábytek o rozměrech cca 50 x 111,4 x 34,6 cm (Š x V x H) disponuje celkem 7 zásuvkami s hliníkovými úchytkami. Komoda je dokonalým řešením pro více úložného prostoru v každém pokoji i díky snadné kombinovatelnosti s dalším nábytkem z řady 4-YOU.    Kvalitní a levný produkt Komoda 4-You Yuk11 máte možnost sehnat snadno tady u nás ve známé sekci komody do předsíně! Nyní najdete zlevněné produkty z této známé sekce za báječnou cenu! To ovšem není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také další produkty od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Komoda 4-You Yuk11 od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix lze nakoupit právě teď v nabídce extra se slevou. V akci od 1 799 Kč.