Regál Ontario

Řada obývacích pokojů ONTARIO se vyznačuje moderním mixem dubového dekoru old style v kombinaci s šedým betonovým vzhledem. K... více informací »
Regál Ontario
Značka: Möbelix
4 399 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Řada obývacích pokojů ONTARIO se vyznačuje moderním mixem dubového dekoru old style v kombinaci s šedým betonovým vzhledem. K...

Řada obývacích pokojů ONTARIO se vyznačuje moderním mixem dubového dekoru old style v kombinaci s šedým betonovým vzhledem. K robustnímu vzhledu ladí úchytky a plastové nohy v černé barvě, které dotvářejí celkový atraktivní vzhled, současně zajištují optimání stabilitu. Do tří otevřených přihrádek regálu o velikosti cca 71,4 x 200 x 41,5 cm (Š x V x H) můžete uložit svou dekoraci – protože pro ni nabízí dostatečný prostor. Za otočnými dveřmi hravě uložíte hry, ubrusy a vázy. O pohodlné zavírání se postará tlumič dveří. Přídavná zásuvka boduje systémem měkkého zavírání. Robustní regál má tři police
Tento žádaný produkt Regál Ontario naleznete zrovna tady a teď na našem webu v populární rubrice regály a dělící stěny. Nyní najdete podobné produkty ve zmiňované rubrice za super ceny! Známá značka Möbelix vám může nabídnout špičkové zboží. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také více produktů od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní kus Regál Ontario od značky s dlouholetou historií Möbelix jednoduše najdete tady skutečně levně. Nabídka již od 4 399 Kč.