Vitrína Venedig

S velkou vitrínou VENEDIG o rozměrech cca 70 x 196 x 37 cm (Š x V x H) z řady obývacích pokojů VENICE si vybavíte svůj domov... více informací »
Vitrína Venedig
Značka: Möbelix
7 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S velkou vitrínou VENEDIG o rozměrech cca 70 x 196 x 37 cm (Š x V x H) z řady obývacích pokojů VENICE si vybavíte svůj domov...

S velkou vitrínou VENEDIG o rozměrech cca 70 x 196 x 37 cm (Š x V x H) z řady obývacích pokojů VENICE si vybavíte svůj domov vkusným nábytkem, který zaujme na první pohled a nabízí i praktický úložný prostor. Elegantní dekor dub Wotan vnese do vašeho pokoje příjemnou atmosféru, zatímco částečně tmavě hnědý betonový vzhled přední části vytváří estetický kontrast. Díky stylové prosklené výloze můžete svou oblíbenou dekoraci prezentovat atraktivním a viditelným způsobem. Za dvěma otočnými dvířky najdete dostatek prostoru pro nádobí, sklenice a vaše dekorativní předměty. Ať už máte ve vitríně cokoli, pět nastavitelných polic lze snadno přizpůsobit vašim potřebám. Řada obývacích pokojů VENICE, které odpovídají vzhledu vitríny, vám nabízí další krásný nábytek, kterým tuto vitrínu skvěle doplníte.

Tento exkluzivní výrobek Vitrína Venedig pocházející od značky Möbelix jednoduše získáte právě nyní na našich stránkách za parádní cenu. Nyní pořídíte za super cenu 7 799 Kč.