Komoda Venedig

Zkrášlete si předsíň stylovou komodou VENEDIG! Moderní nábytek vás upoutá svým kontrastním designem - tělem v dekoru dubu Wotan... více informací »
Komoda Venedig
Značka: Möbelix
3 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Zkrášlete si předsíň stylovou komodou VENEDIG! Moderní nábytek vás upoutá svým kontrastním designem - tělem v dekoru dubu Wotan...

Zkrášlete si předsíň stylovou komodou VENEDIG! Moderní nábytek vás upoutá svým kontrastním designem – tělem v dekoru dubu Wotan v kombinaci s přední částí v dekoru tmavého betonu. Komoda s rozměry přibližně 80 x 92 x 35 cm (Š x V x H) nabízí dostatek prostoru pro uložení oděvů, doplňků a dalších věcí. Za 2 otočnými dvířky najdete 5 výškově nastavitelných polic s nosností každé 5 kg. V horní části komody se nachází zásuvka pro ukládání drobnějších předmětů. Pro harmonizaci vybavení vaší předsíně můžete komodu libovolně kombinovat s dalším stylovým nábytkem ze série VENEDIG.

Tento akční a ve slevě produkt Komoda Venedig od značky s dobrým jménem Möbelix jednoduše můžete najít právě za výprodejovou cenu. Aktuálně výhodně za 3 799 Kč.