Komoda Highboard Venedig

Velká komoda VENEDIG zaujme jedinečným designem, který je sklouben s vysokou funkčností. S rozměry 77 x 134 x 37 cm (Š x V x H)... více informací »
Komoda Highboard Venedig
Značka: Möbelix
4 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Velká komoda VENEDIG zaujme jedinečným designem, který je sklouben s vysokou funkčností. S rozměry 77 x 134 x 37 cm (Š x V x H)...

Velká komoda VENEDIG zaujme jedinečným designem, který je sklouben s vysokou funkčností. S rozměry 77 x 134 x 37 cm (Š x V x H) nabízí bohatý úložný prostor do vašeho obývacího pokoje anebo jídelny. Elegantní dekor dubu Wotan a tmavě šedý betonový vzhled přední strany vytváří jasný kontrast, který podtrhuje atraktivní vzhled a zároveň se stává poutačem pozornosti. Za dvěma otočnými dveřmi najdete dostatek úložného prostoru. Tři police si snadno upravíte podle svých potřeb a preferencí. Série VENEDIG vám nabízí další krásný nábytek, kterým můžete tuto originální vysokou komodu skvěle doplnit. Vneste elegantní šmrnc do vašeho obývacího pokoje!

Zlevněný produkt Komoda Highboard Venedig od značky se zárukou kvality Möbelix máte možnost získat právě teď v naší nabídce za super cenu. Nyní pořídíte za super cenu 4 799 Kč.