Vysoká Skříň Float Breit -Exklusiv-

Vysoká skříň s korpusem v dekoru dub Wotan, dveře v kombinaci dub Wotan s vroubkovaným povrchem/antracit. Skříň má 2 dveře, 1... více informací »
Vysoká Skříň Float Breit
Značka: Möbelix
5 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Vysoká skříň s korpusem v dekoru dub Wotan, dveře v kombinaci dub Wotan s vroubkovaným povrchem/antracit. Skříň má 2 dveře, 1...

Vysoká skříň s korpusem v dekoru dub Wotan, dveře v kombinaci dub Wotan s vroubkovaným povrchem/antracit. Skříň má 2 dveře, 1 zásuvku, otevřenou prřirádkou se 3 skleněnými policemi a 7 vkl.polic.Š/V/H: cca 50/194/33 cm Oblíbený a akční kus Vysoká Skříň Float Breit -Exklusiv- pořídíte bezstarostně tady na webu zařazený v kategorii skříňky do koupelny! Připravili jsme pro vás akční produkty ve zmíněné kategorii za rozumné peníze! To však není vše, máme toho více. Máme v nabídce však také více skvělých kousků od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka Möbelix představuje kvalitní sortiment.

Tento oblíbený produkt Vysoká Skříň Float Breit -Exklusiv- od značky s dlouholetou tradicí Möbelix naleznete ještě dnes extra výhodně. Ceny od 5 799 Kč.