Regál Fontana Ftr03

Regál FONTANA FTR03 je dokonalým doplňkem vaší domácí kanceláře nebo obývacího pokoje a zaujme svým povrchem v tmavém... více informací »
Regál Fontana Ftr03
Značka: Möbelix
3 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Regál FONTANA FTR03 je dokonalým doplňkem vaší domácí kanceláře nebo obývacího pokoje a zaujme svým povrchem v tmavém...

Regál FONTANA FTR03 je dokonalým doplňkem vaší domácí kanceláře nebo obývacího pokoje a zaujme svým povrchem v tmavém betonovém vzhledu a dřevěným dekorem dub tmavý. Tato výrazná kombinace vyzařuje teplo a zároveň moderní dotek.   S rozměry přibližně 138,5 x 148 x 35 cm (Š x V x H) a šesti otevřenými přihrádkami nabízí tento regál dostatek prostoru pro knihy nebo ozdobné předměty. Objevte ještě více nábytku ze série FONTANA! Změňte svůj obytný prostor nebo vytvořte uvolněnou pracovní atmosféru ve vaší domácí kanceláři!   Nejdůležitější informace:   Rozměry: cca 138,5 x 148 x 35 cm (Š / V / H) Materiál: na bázi dřeva Barva: tmavý betonový vzhled, dub tmavý
Oblíbený a kvalitní kus Regál Fontana Ftr03 je dostupný taky tady u nás v oblíbené rubrice regály a dělící stěny! Podívejte se na akční výrobky z naší rubriky v akci!

Tento skvělý produkt Regál Fontana Ftr03 od značky s dobrým jménem Möbelix máte možnost pořídit právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu. Právě lze objednat jen za 3 999 Kč.