Komoda 4-You New Yuk09

Komoda ze série 4-YOU NEW v betonovém dekoru s bílým čelem je atraktivním řešením jak ušetřit prostor a navíc harmonicky... více informací »
Komoda 4-You New Yuk09
Značka: Möbelix
2 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Komoda ze série 4-YOU NEW v betonovém dekoru s bílým čelem je atraktivním řešením jak ušetřit prostor a navíc harmonicky...

Komoda ze série 4-YOU NEW v betonovém dekoru s bílým čelem je atraktivním řešením jak ušetřit prostor a navíc harmonicky zapadá do téměř každého stylu bydlení. Komoda s rozměry 109,1 x 111,4 x 34,6 cm (Š x V x H) je vybavena dvěma zásuvkami a třemi dveřmi, za nimiž se ukrývají čtyři velké a tři malé přihrádky. Díky této komodě si uděláte doma pořádek bez jakékoliv námahy. Praktické úchytky ve stříbrné barvě podtrhují celkový elegantní vzhled. V naší nabídce máte na výběr i další velikosti a provedení nadčasového nábytku ze série 4.YOU NEW za výhodnou cenu. Tak neváhejte a kombinujte podle vašich představ! Unikátní a žádaný kousek Komoda 4-You New Yuk09 můžete dostat právě zde tu na našich stránkách v populární sekci komody do obýváku. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této rubriky za rozumné peníze. Oblíbený výrobce Möbelix prodává skvělé zboží Udělejte radost sami sobě! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další prověřené kousky od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kousek Komoda 4-You New Yuk09 značky Möbelix jednoduše naleznete momentálně v akci. Akční ceny od 2 199 Kč.