Vitrína Strada *cenový Trhák*

Exkluzivní vitrína STRADA zaujme svým stylovým designem a přirozeným šmrncem. Se svými cca 194 cm je obzvlášť vysoká a nabízí... více informací »
Vitrína Strada   *cenový
Značka: Möbelix
4 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Exkluzivní vitrína STRADA zaujme svým stylovým designem a přirozeným šmrncem. Se svými cca 194 cm je obzvlášť vysoká a nabízí...

Exkluzivní vitrína STRADA zaujme svým stylovým designem a přirozeným šmrncem. Se svými cca 194 cm je obzvlášť vysoká a nabízí spoustu úložného prostoru. Povrchy v autentickém vzhledu dubu Wotan spolu s elegantním rámem v betonovém vzhledu a stříbrnými úchytkami zajišťují zdařilý design. Za 2 otočnými dvířky vlevo jsou 3 police, z nichž 2 lze upravit dle přání. Vysoké prosklené otočné dveře vpravo nabízejí pohled na 4 nastavitelné skleněné police. Můžete zde vystavit  sklenice, nádobí nebo dekorativní předměty. Vestavěné LED lampy zajišťují exkluzivní efekt show a vyznačují se mimořádnou hospodárnou energetickou třídou A++. Tuto vitrínu lze stylově kombinovat s příborníkem ze série STRADA. Obohaťte svůj obývací pokoj špičkovým designem za skvělou cenu!Levný produkt Vitrína Strada *cenový Trhák* najdete bezstarostně na našich stránkách v oblíbené sekci vitríny! Nyní si můžete vybrat podobné produkty z této známé kategorie za outletovou cenu! Známý výrobce Möbelix vám může poskytnout skvělé zboží. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další prověřené produkty značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a levný produkt Vitrína Strada *cenový Trhák* originál od výrobce Möbelix pohodlně seženete tady nyní za super peníze. V akci od 4 499 Kč.