Komoda Q-Big New Qbk01

Stylová komoda Q-BIG NEW v betonovém a bílém dekoru s dostatkem úložného prostoru splní váš sen o bydlení. S rozměry cca 144 x... více informací »
Komoda Q-Big New Qbk01
Značka: Möbelix
5 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Stylová komoda Q-BIG NEW v betonovém a bílém dekoru s dostatkem úložného prostoru splní váš sen o bydlení. S rozměry cca 144 x...

Stylová komoda Q-BIG NEW v betonovém a bílém dekoru s dostatkem úložného prostoru splní váš sen o bydlení. S rozměry cca 144 x 105 x 44 cm (Š x V x H) nabízí za třemi otočnými dvířky přihrádky se dvěma policemi. Pro přehledné uložení menších věcí jsou k dispozici 3 zásuvky. Tato moderní komoda je univerzálním nábytkem, který vyzdobí jak obývací pokoj, tak i jídelnu anebo ložnici. Mezi výhody patří také velká odkládací plocha komody, na kterou můžete naaranžovat jakoukoliv dekoraci. Dvířka jsou opatřena úchyty v hliníkové barvě pro snadnější manipulaci. Uložte si své věci stylově s komodou Q-BIG NEW!Oblíbený a akční výrobek Komoda Q-Big New Qbk01 je k dispozici v pohodě tady na stránkách v oblíbené rubrice komody do obýváku. Vyhledejte si ostatní produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Podívejte se taky na další produkty od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka Möbelix pro své zákazníky dodává skvělý sortiment.

Ve slevě tento výrobek Komoda Q-Big New Qbk01 od dodavatele kvalitních produktů Möbelix je k sehnání již dnes za super cenu! Cena již od 5 499 Kč.