Šatní Skříň Level 36 A

Skříň v moderní kombinaci dekorů bílá a přírodní dub disponuje třemi otočnými dveřmi. Střední dveře jsou vyhotoveny se... více informací »
Šatní Skříň Level 36
Značka: Möbelix
12 790 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Skříň v moderní kombinaci dekorů bílá a přírodní dub disponuje třemi otočnými dveřmi. Střední dveře jsou vyhotoveny se...

Skříň v moderní kombinaci dekorů bílá a přírodní dub disponuje třemi otočnými dveřmi. Střední dveře jsou vyhotoveny se zrcadlovým povrchem. Dveře disponují kovovými lištovými úchyty v barvě chromu. Za nima se nacházejí 4 police a 2 šatní tyče. Rozměry skříně cca 150 x 236 x 58 cm (Š/V/H) umožňují bez problémů uskladnit všechny potřebné věci a oblečení. Zařiďte si svůj domov moderně! Skříň je možné kombinovat s jinými skříněmi ze série LEVER. Poznámka: Certifikovaný německý výrobek. Často hledaný produkt Šatní Skříň Level 36 máte možnost pořídit bez problémů tady u nás zařazený v rubrice šatní skříně s otočnými dveřmi. Nyní koupíte ještě další kusy ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbelix pro vás vyrábí skvělé zboží. To není všechno, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na další skvělé produkty od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Šatní Skříň Level 36 A od značky se zárukou kvality Möbelix jednoduše můžete sehnat aktuálně v akci. Stojí teď u nás 12 790 Kč.