Třídveřová Skříň Se Zrcadly Imago Bílá

Třídveřová skříň s otočnými dveřmi zaujme jednoduchým vzhledem a třemi velkými zrcadly, díky kterým se malé místnosti... více informací »
Třídveřová Skříň Se Zrcadly
Značka: Möbelix
5 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Třídveřová skříň s otočnými dveřmi zaujme jednoduchým vzhledem a třemi velkými zrcadly, díky kterým se malé místnosti...

Třídveřová skříň s otočnými dveřmi zaujme jednoduchým vzhledem a třemi velkými zrcadly, díky kterým se malé místnosti okamžitě jeví větší. S rozměry přibližně 135 x 199 x 58 cm (Š x V x H) se skříň perfektně hodí do každé ložnice a je ideální i do místnosti pro mládež. Jeho praktický interiér obsahuje věšák na šaty a čtyři police, abyste si mohli oblečení pěkně uspořádat.Díky velkým zrcadlovým dveřím tato kompaktní skříňka vizuálně rozšíří prostor – díky tomu budou malé ložnice působit skutečně prostorně.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

Kvalitní výrobek Třídveřová Skříň Se Zrcadly Imago Bílá od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix lze zakoupit aktuálně na našich stránkách za super cenu. Výhodně za skvělou cenu 5 999 Kč.