Psací Stůl Filou Šířka 140cm

Psací stůl ze série FILOU se stane užitečným i vzhledným pomocníkem v dětském nebo studentském pokoji. Byl vyroben s bílým... více informací »
Psací Stůl Filou Šířka
Značka: Möbelix
4 399 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Psací stůl ze série FILOU se stane užitečným i vzhledným pomocníkem v dětském nebo studentském pokoji. Byl vyroben s bílým...

Psací stůl ze série FILOU se stane užitečným i vzhledným pomocníkem v dětském nebo studentském pokoji. Byl vyroben s bílým dekorem, a lze jej jednoduše kombinovat s ostatním nábytkem ze stejné série. S rozměry cca 140 x 37 x 70 cm (Š/V/H) poskytuje potřebný prostor pro práci nebo tvoření i všechny psací potřeby. Také nechává dostatečné místo pod stolovou deskou na nohy. Doplňte tento psací stůl také o pojízdný kontejner a ostatní nábytek ze série FILOU! S tímto nábytkem si vybíráte certifikovaný produkt, vyrobený v Německu, který zároveň splňuje požadavky „BQ – Alliance for Quality“ a nese značku kvality „DIN EN ISO 9001“. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných prodejnách.  

Hodně prodávaný produkt Psací Stůl Filou Šířka 140cm od top výrobce Möbelix jde získat právě teď u nás téměř zdarma. Nabídka od 4 399 Kč.