Přebalovací Komoda Filou Šířka 90cm

Přebalovací komoda ze série FILOU pomůže udržet v dětském pokoji pořádek a přehled ve věcech, potřebných pro péči o... více informací »
Přebalovací Komoda Filou Šířka
Značka: Möbelix
5 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Přebalovací komoda ze série FILOU pomůže udržet v dětském pokoji pořádek a přehled ve věcech, potřebných pro péči o...

Přebalovací komoda ze série FILOU pomůže udržet v dětském pokoji pořádek a přehled ve věcech, potřebných pro péči o miminko. S celkovými rozměry cca 90 x 93 x 75 cm (Š/V/H) disponuje dvěma zásuvkami, které jsou dostatečně velké k uložení dětského oblečení, a dvěma otevřenými přihrádkami, kam můžete odložit plenky, kosmetiku nebo hračky. Nábytek lze časem přestavět na klasickou komodu (bez přebalovací plochy) o výšce přibližně 84,8 cm a hloubce asi 38 cm. Doplňte si tuto komodu o dodatečný regál a ostatní nábytek ze série FILOU! S tímto nábytkem si vybíráte certifikovaný produkt, vyrobený v Německu, který zároveň splňuje požadavky „BQ – Alliance for Quality“ a nese značku kvality „DIN EN ISO 9001“. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných prodejnách.

Povedený kousek můžete získat zrovna tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii přebalovací pulty. Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu!

Tento žádaný produkt Přebalovací Komoda Filou Šířka 90cm od spolehlivé značky Möbelix jednoduše získáte na našich stránkách teď výhodně! Cena od 5 299 Kč.