Komoda Filou Šířka 122cm

Přebalovací komoda ze série FILOU pomůže udržet v dětském pokoji pořádek a přehled ve věcech, potřebných pro péči o... více informací »
Komoda Filou Šířka 122cm
Značka: Möbelix
6 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Přebalovací komoda ze série FILOU pomůže udržet v dětském pokoji pořádek a přehled ve věcech, potřebných pro péči o...

Přebalovací komoda ze série FILOU pomůže udržet v dětském pokoji pořádek a přehled ve věcech, potřebných pro péči o miminko. S celkovými rozměry cca 122 x 101 x 75 cm (Š/V/H) disponuje třemi otevřenými složkami, kam můžete odložit kosmetiku nebo hračky. Výhodou jsou dvoje zavírací dvířka, za kterými najde své místo veškerá výbavička pro dítě, od plenek až po oblečení. Nábytek lze časem přestavět na klasickou komodu (bez přebalovací plochy). Doplňte tuto komodu o dodatečný regál a ostatní nábytek ze série FILOU! S tímto nábytkem si vybíráte certifikovaný produkt, vyrobený v Německu, který zároveň splňuje požadavky „BQ – Alliance for Quality“ a nese značku kvality „DIN EN ISO 9001“. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných prodejnách.  

Výjimečný a žádaný kousek jde získat právě zde tady na webu zařazený v kategorii přebalovací pulty. Nyní můžete získat kvalitní výrobky z této známé kategorie ve výhodné akci. Populární výrobce Möbelix dlouhodobě nabízí kvalitní sortiment.

Hodně povedený kousek Komoda Filou Šířka 122cm originál od značky Möbelix snadno seženete právě nyní ve výhodné akci. Právě teď jen za 6 299 Kč.