Zásuvka Pod Dětskou Postýlku Filou Šířka 70cm

Tato zásuvka pod postel je skvělým doplňkem k dětské posteli FILOU a nabízí dodatečný úložný prostor pod postelí. Byla... více informací »
Zásuvka Pod Dětskou Postýlku Filou
Značka: Möbelix
1 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato zásuvka pod postel je skvělým doplňkem k dětské posteli FILOU a nabízí dodatečný úložný prostor pod postelí. Byla...

Tato zásuvka pod postel je skvělým doplňkem k dětské posteli FILOU a nabízí dodatečný úložný prostor pod postelí. Byla vyrobena s bílým dekorem, takže perfektně ladí s postýlkou i s ostatním nábytkem ze stejné série. Je vhodná k uložení plenek, hygienických pomůcek a jiných drobností. Zásuvka má rozměry cca 70 x 16 x 140 cm (Š/V/H) a vysouvá se pomocí čtyř univerzálních koleček pro tvrdé podlahy i kobercové povrchy. S tímto nábytkem si vybíráte certifikovaný produkt, vyrobený v Německu, který zároveň splňuje požadavky „BQ – Alliance for Quality“ a nese značku kvality „DIN EN ISO 9001“. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných prodejnách.

Tento diskontní produkt Zásuvka Pod Dětskou Postýlku Filou Šířka 70cm můžete sehnat také tady na webu umístěný v rubrice čelá a rámy postele. Nyní koupíte parádní produkty ze zmíněné kategorie za rozumné peníze.

Ve slevě produkt Zásuvka Pod Dětskou Postýlku Filou Šířka 70cm od dodavatele s dlouholetou historií Möbelix lze sehnat momentálně za parádní cenu. Právě nyní za 1 699 Kč.