Šatní Skříň Filou Šířka 90cm

Šatní skříň ze série FILOU poskytne dostatek úložného prostoru pro veškeré oděvy a ložnici dodá jasnou a čistou atmosféru.... více informací »
Šatní Skříň Filou Šířka
Značka: Möbelix
6 599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Šatní skříň ze série FILOU poskytne dostatek úložného prostoru pro veškeré oděvy a ložnici dodá jasnou a čistou atmosféru....

Šatní skříň ze série FILOU poskytne dostatek úložného prostoru pro veškeré oděvy a ložnici dodá jasnou a čistou atmosféru. Vyrobena byla v bílém dekoru a se dvěma otočnými dveřmi. Vnitřek skříně je vybaven jednou policí, která je výškově nastavitelná, a jednou věšákovou tyčí. Dalším prvkem jsou dvě zásuvky, které jsou ideální k uložení spodního prádla nebo jiných drobností. Doplňte tuto šatní skříň i o ostatní nábytek ze série FILOU! S tímto nábytkem si vybíráte certifikovaný produkt, vyrobený v Německu, který zároveň splňuje požadavky „BQ – Alliance for Quality“ a nese značku kvality „DIN EN ISO 9001“. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných prodejnách.  

Ve slevě produkt Šatní Skříň Filou Šířka 90cm od spolehlivého výrobce Möbelix jednoduše najdete zde teď za super peníze! Nyní zakoupíte za 6 599 Kč.