Šatní Skříň Detroit Šířka 250cm

Připravte se na individuální a atraktivní úložný prostor! Otočné dveřní šatní skříně DETROIT skórují svým atraktivním... více informací »
Šatní Skříň Detroit Šířka
Značka: Möbelix
19 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Připravte se na individuální a atraktivní úložný prostor! Otočné dveřní šatní skříně DETROIT skórují svým atraktivním...

Připravte se na individuální a atraktivní úložný prostor! Otočné dveřní šatní skříně DETROIT skórují svým atraktivním vzhledem a dobře navrženým prostorem. Tato ložnicová skříňka má prostorné rozměry přibližně 250 x 216 x 58 cm (Š x V x H). Bundy, pracovní oděvy, košile a halenky se dají na 3 šatních tyčích pohodlně a s přehledem zavěsit. 3 nastavitelné police o šířce přibližně 96 cm nebo 48 cm jsou ideální na svetry, trička ale i ložní prádlo. 3 široké zásuvky poskytnou zase dostatek místa pro spodní prádlo, čepice a šály. Určitě oceníte i 3 zrcadla na čelní straně. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Tento akční produkt Šatní Skříň Detroit Šířka 250cm od značky se skvělou pověstí Möbelix můžete dostat tady teď právě opravdu levně. Zrovna nyní za cenu 19 999 Kč.