Detská Postýlka Filou Šírka 76cm

Dětská postýlka ze série FILOU se stane užitečným i vzhledným pomocníkem v dětském pokoji. Byla vyrobena s bílým dekorem, a... více informací »
Dětská Postýlka Filou Šírka
Značka: Möbelix
5 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dětská postýlka ze série FILOU se stane užitečným i vzhledným pomocníkem v dětském pokoji. Byla vyrobena s bílým dekorem, a...

Dětská postýlka ze série FILOU se stane užitečným i vzhledným pomocníkem v dětském pokoji. Byla vyrobena s bílým dekorem, a lze ji jednoduše kombinovat s ostatním nábytkem ze stejné série. S rozměry cca 76 x 83 x 146 cm (Š/V/H) a ležicí plochou cca 140 x 70 cm je ideálním řešením pro kvalitní spánek vašeho nejmladšího člena rodiny. Součástí je i laťkový rošt, který lze výškově polohovat v závislosti na věku dítěte. Mřížky po stranách se postarají o bezpečnost, tři z nich lze vyjmout, což je velká výhoda, když dítě podroste – má tak bezpečný spánek ale i snadný přístup k postýlce. Maximální nosnost je 80 kg. Doplňte tuto postýlku i o spodní zásuvku a ostatní nábytek ze série FILOU! S tímto nábytkem si vybíráte certifikovaný produkt, vyrobený v Německu, který zároveň splňuje požadavky „BQ – Alliance for Quality“ a nese značku kvality „DIN EN ISO 9001“. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných prodejnách. Matrace a vyobrazené lůžkoviny nejsou součástí dodávky.
Tento neodolatelný výrobek Detská Postýlka Filou Šírka 76cm je k dispozici jednoduše na našem webu v oblíbené rubrice dětské postýlky. Nyní si můžete koupit ještě ostatní zboží z této oblíbené sekce za báječnou cenu. Tato značka Möbelix vám představuje velmi kvalitní produkty.

Hodně žádaný kus Dětská Postýlka Filou Šírka 76cm od výrobce Möbelix pohodlně získáte zde teď právě trvale výhodně! Nyní lze objednat jen za 5 299 Kč.
Další nábytek z kategorie Dětské postýlky