Postel Pro Děti/mládež Young Bílá Pl:cca 90/200cm

Tato jednoduchá postel je součástí řady YOUNG a je ideálním doplňkem do moderně zařízeného pokoje pro děti a mládež. S... více informací »
Postel Pro Děti/mládež  Young
Značka: Möbelix
1 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato jednoduchá postel je součástí řady YOUNG a je ideálním doplňkem do moderně zařízeného pokoje pro děti a mládež. S...

Tato jednoduchá postel je součástí řady YOUNG a je ideálním doplňkem do moderně zařízeného pokoje pro děti a mládež. S celkovými rozměry přibližně 95 x 58 x 204 cm (Š/V/H) je vyrobena v bílém dekoru, takže perfektně doplní ostatní nábytek z této série. Postel má plochu lůžka cca 90 x 200 cm a dodává se bez roštu a matrace. K posteli lze samostatně dokoupit spodní zásuvku – druhé vysouvací lůžko šedé barvy, ideální pro hosty! Zařiďte pokoj svého potomka prakticky a stylově s nábytkovou sérií YOUNG! K dispozici jsou všechny nábytkové prvky, potřebné do pokoje pro mladé, a na výběr jsou dvě barevná provedení: Dub san remo/bílá nebo bílá/světle šedá. S tímto nábytkem si vybíráte certifikovaný produkt, vyrobený v Německu, který zároveň splňuje požadavky „BQ – Alliance for Quality“ a nese značku kvality „DIN EN ISO 9001“. Tento neodolatelný produkt Postel Pro Děti/mládež Young Bílá Pl:cca 90/200cm můžete pořídit bezprostředně na webu v sekci dětské postele! Nyní můžete koupit akční produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Výjimečný a žádaný produkt Postel Pro Děti/mládež Young Bílá Pl:cca 90/200cm od společnosti s dlouholetou tradicí Möbelix snadno můžete získat zrovna dneska za zcela nejnižší cenu! Výhodně teď u nás za 1 999 Kč.