Sada Vkládacích Polic Add On F/advantage,level

Sada vkládacích polic v barvě Line Gray perfektně pasuje do skříní o šířce 100 cm (celkově, nebo její vnitřní části).... více informací »
Sada Vkládacích Polic Add On
Značka: Möbelix
1 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Sada vkládacích polic v barvě Line Gray perfektně pasuje do skříní o šířce 100 cm (celkově, nebo její vnitřní části)....

Sada vkládacích polic v barvě Line Gray perfektně pasuje do skříní o šířce 100 cm (celkově, nebo její vnitřní části). Poličky mají rozměry přibližně 96 x 2 x 50 cm (Š / V / H) a zajišťují více pořádku v šatníku!
Povedený kousek Sada Vkládacích Polic Add On F/advantage,level máte možnost nakoupit právě na našem webu v populární rubrice příslušenství ke skříním. Mrkněte na ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce jednoduše online! To však není vše, naše nabídka je široká. U nás najdete další skvělé zboží od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus Sada Vkládacích Polic Add On F/advantage,level od dodavatele kvalitních produktů Möbelix jednoduše najdete momentálně opravdu výhodně. Právě nyní za 1 999 Kč.