Dřezová Baterie Lanora

Armatura s kovovým povrchem - jasný design, silná elegance. Kvalitní provedení z masivní nerezavějící oceli, s designem pro... více informací »
Dřezová Baterie Lanora
Značka: Möbelix
4 490 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Armatura s kovovým povrchem - jasný design, silná elegance. Kvalitní provedení z masivní nerezavějící oceli, s designem pro...

Armatura s kovovým povrchem – jasný design, silná elegance. Kvalitní provedení z masivní nerezavějící oceli, s designem pro moderní kuchyně, výše umístěná výpusť umožňuje lehčí naplnění hrnců a váz, úporně energie: základní nastavení ovládací páky na studené spouštění, o 360 ° otočný odtok vody, průměr otvoru 35 mm, kartuš s keramickými těsněními , flexibilní hadičky s délkou 450 mm a 3/8 ‚maticí pro snadnou manipulaci. s patentovaným perlátorem, který snižuje tvorbu vodního kamene a stabilizační destičkou na zvýšení stability této baterie.Nejprodávanější produkt Dřezová Baterie Lanora máte možnost dostat bezprostředně tady na stránkách zařazený v rubrice kuchyňské baterie! Nyní si můžete vybrat ještě další kusy z této kategorie za mimořádně nízkou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbelix vám může nabídnout velmi kvalitní produkty. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce totiž najdete další zboží od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Dřezová Baterie Lanora od značky s dlouholetou tradicí Möbelix je k sehnání tady teď právě skutečně výhodně. Akční cena od 4 490 Kč.