Nástěnný Věšák Selje Š: 80 Cm

Stojan na stěnu o rozměrech asi 80 x 6 x 10 cm (Š x H x V) má 5 háčků. Je vyroben z kovu a vnáší do místnosti útulnou domácí... více informací »
Nástěnný Věšák Selje Š: 80
Značka: Möbelix
359 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Stojan na stěnu o rozměrech asi 80 x 6 x 10 cm (Š x H x V) má 5 háčků. Je vyroben z kovu a vnáší do místnosti útulnou domácí...

Stojan na stěnu o rozměrech asi 80 x 6 x 10 cm (Š x H x V) má 5 háčků. Je vyroben z kovu a vnáší do místnosti útulnou domácí atmosféru.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.
Tento kvalitní a levný produkt můžete získat bezprostředně na webu ve známé rubrice věšákové lišty a háčky. Připravili jsme pro vás další kusy ze zmíněné sekce za super peníze. To ale není všechno, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás další produkty od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Möbelix dlouhodobě nabízí špičkové výrobky.

Oblíbený produkt Nástěnný Věšák Selje Š: 80 Cm od přední společnosti Möbelix snadno najdete tady a teď právě za akční cenu. Stojí teď u nás 359 Kč.