Jídelní Stůl Brighton 180×95 Cm

Jídelní stůl BRIGHTON se rychle stane středobodem vaší jídelny. Svými rozměry cca 180 x 75 x 95 cm (Š x V x H) nabízí dostatek... více informací »
Jídelní Stůl Brighton 180x95
Značka: Möbelix
15 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Jídelní stůl BRIGHTON se rychle stane středobodem vaší jídelny. Svými rozměry cca 180 x 75 x 95 cm (Š x V x H) nabízí dostatek...

Jídelní stůl BRIGHTON se rychle stane středobodem vaší jídelny. Svými rozměry cca 180 x 75 x 95 cm (Š x V x H) nabízí dostatek prostoru i pro větší rodinu nebo milou partu přátel. Vrcholem je však mimořádná stolová deska z olejované dubové dýhy. Vzor rybí kosti jistě upoutá pozornost každého. Čtyři černé nohy vytvářejí zajímavý barevný kontrast. Chutné obědy a příjemné herní večery s rodinou si u tohoto praktického jídelního stolu zaručeně zapamatujete!

Unikátní a oblíbený kus můžete najít aktuálně tady u nás v populární kategorii jídelní stoly. Nyní koupíte zcela nové produkty z této populární rubriky za nejlepší ceny. To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty značky Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Möbelix vám představuje vysoce kvalitní produkty A to je teprve začátek!

Tento kvalitní a žádaný produkt Jídelní Stůl Brighton 180x95 Cm od spolehlivého výrobce Möbelix pohodlně pořídíte na našich stránkách ve slevě! Ceny již od 15 799 Kč.