Kulatý Jídelní Stůl Ibiza, Ø 110 Cm

Kulatý jídelní stůl IBIZA s průměrem 110 cm zaujme moderním a minimalistickým vzhledem. Díky svým rozměrům je vhodný do... více informací »
Kulatý Jídelní Stůl Ibiza
Značka: Möbelix
4 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Kulatý jídelní stůl IBIZA s průměrem 110 cm zaujme moderním a minimalistickým vzhledem. Díky svým rozměrům je vhodný do...

Kulatý jídelní stůl IBIZA s průměrem 110 cm zaujme moderním a minimalistickým vzhledem. Díky svým rozměrům je vhodný do jakéhokoliv pokoje, ideálním místem je kuchyně, nebo jídelna. Atraktivní design v barvě černého jasanu  podtrhuje kovová černá základna s práškovou povrchovou úpravou, která zajišťuje vysokou stabilitu stolu. Elegantní jídelní stůl IBIZA se stane ozdobou moderní kuchyně či jídelny! Diskontní produkt Kulatý Jídelní Stůl Ibiza, Ø 110 pořídíte nyní tu na stránkách v oblíbené rubrice jídelní stoly! Máme pro vás skvělé výrobky z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Podívejte se taky na více kvalitních produktů od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný výrobek Kulatý Jídelní Stůl Ibiza, Ø 110 Cm od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix můžete najít tady a teď právě téměř zdarma. Aktuálně výhodně za 4 499 Kč.