Kancelářská Židle Ze Sametu Nora Samet Tmavěšedá

Židle NORA vás okouzlí z několika důvodů. Pokud hledáte do vaší kanceláře nejen praktickou, ale i na první pohled velmi... více informací »
Kancelářská Židle Ze Sametu
Značka: Möbelix
3 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Židle NORA vás okouzlí z několika důvodů. Pokud hledáte do vaší kanceláře nejen praktickou, ale i na první pohled velmi...

Židle NORA vás okouzlí z několika důvodů. Pokud hledáte do vaší kanceláře nejen praktickou, ale i na první pohled velmi atraktivní židli, tak židle Nora určitě nezklame vaše očekávání. Je vyrobena z příjemného sametu a 5 nohou s kolečky se postará o pohodlné posouvání se i po koberci. Sedací část je výškově nastavitelná, čímž ji přizpůsobíte právě vaším potřebám. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.
Tento unikátní produkt Kancelářská Židle Ze Sametu Nora Samet lze nakoupit nyní tu umístěný v kategorii kancelářske židle a krěsla! Vyberte si zcela nové produkty ve zmíněné sekci za super ceny.

Zlevněný produkt Kancelářská Židle Ze Sametu Nora Samet Tmavěšedá od skvělé značky Möbelix jednoduše můžete pořídit ještě dnes za výhodné peníze. Aktuálně výhodně za 3 499 Kč.