Nástěnné Zrcadlo Easy 9050

Zrcadlo se vznešeným rámem je vkusným bytovým doplňkem. Nástěnné zrcadlo o rozměrech 90 x 50 cm (š / v) se perfektně hodí do... více informací »
Nástěnné Zrcadlo Easy 9050
Značka: Möbelix
569 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Zrcadlo se vznešeným rámem je vkusným bytovým doplňkem. Nástěnné zrcadlo o rozměrech 90 x 50 cm (š / v) se perfektně hodí do...

Zrcadlo se vznešeným rámem je vkusným bytovým doplňkem. Nástěnné zrcadlo o rozměrech 90 x 50 cm (š / v) se perfektně hodí do předsíně, ložnice nebo obývacího pokoje. Můžete ho využít k optické zvětšení místnosti. Všestranně využitelné, stylové zrcadlo!
Nový produkt Nástěnné Zrcadlo Easy 9050 je k sehnání lehce u nás zařazený v rubrice zrcadla. Vyhledejte si podobné kousky z naší sekce za parádní cenu! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Nástěnné Zrcadlo Easy 9050 od přední společnosti Möbelix máte možnost sehnat zrovna dnes trvale výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 569 Kč.