Jídelní Stůl Vintage 180×90 Cm

Skvělý jídelní stůl VINTAGE v hnědé a tmavě šedé barvě vytvoří ve vaší jídelně útulné prostředí, kde se každý bude... více informací »
Jídelní Stůl Vintage 180x90
Značka: Möbelix
17 599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Skvělý jídelní stůl VINTAGE v hnědé a tmavě šedé barvě vytvoří ve vaší jídelně útulné prostředí, kde se každý bude...

Skvělý jídelní stůl VINTAGE v hnědé a tmavě šedé barvě vytvoří ve vaší jídelně útulné prostředí, kde se každý bude cítit pohodlně. Stolní deska z jilmového dřeva je vyrobena z recyklovaného starého dřeva a má velmi zvláštní kouzlo díky individuálně strukturovanému povrchu. Velký jídelní stůl o rozměrech cca 180 x 90 x 75 cm (Š x V x H) boduje také ocelovým rámem s práškovým nástřikem pro optimální stabilitu. Stůl lze zatížit maximálně 60 kg a je zaručeným lákadlem pro váš domov. Díky své velikosti nabídne velkorysý prostor pro stravování více lidem a bude velmi užitečný nejenom při rodinných sešlostech.  
Hodně oblíbený výrobek získáte již dnes na našich stránkách v populární rubrice jídelní stoly! Připravili jsme pro vás ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny. To není všechno, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Jídelní Stůl Vintage 180x90 Cm od této skvělé značky Möbelix dostanete tady teď právě levně. Akční cena od 17 599 Kč.