Jídelní Stůl Herkules

Robustní jídelní stůl s charakterem, který dodává jídelně velmi atraktivní vzhled. Velký stůl o rozměrech přibližně 175 x... více informací »
Jídelní Stůl Herkules
Značka: Möbelix
11 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Robustní jídelní stůl s charakterem, který dodává jídelně velmi atraktivní vzhled. Velký stůl o rozměrech přibližně 175 x...

Robustní jídelní stůl s charakterem, který dodává jídelně velmi atraktivní vzhled. Velký stůl o rozměrech přibližně 175 x 76 x 90 cm (Š / V / H) s masivní deskou z pravého akátového dřeva a černými kovovými nohami na podstavci vám nabízí stylový prostor pro příjemně strávené chvíle při jídle. Zaručeně bude pasovat k chalupářskému, ale také k modernímu industriálnímu nebo urbanistickému stylu bydlení. Vyberte si k tomuto stolu i pasující židle v online shopu Möbelix!
Tento unikátní produkt Jídelní Stůl Herkules lze zakoupit taky tady u nás v populární kategorii jídelní stoly. Nyní můžete najít akční produkty ze zmíněné rubriky jednoduše online! To však není všechno, nebojte, máme toho více. Mrkněte také na další prověřené zboží od značky Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Jídelní Stůl Herkules od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix snadno seženete tady a teď právě za výprodejovou cenu! Nabídka od 11 999 Kč.