Komoda Tim 3

Vkusná komoda TIM 3 je zdařilou kombinací funkčnosti a stylu, vynikne v každé místnosti! Atraktivní design s nadčasovým vzhledem... více informací »
Komoda Tim 3
Značka: Möbelix
4 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Vkusná komoda TIM 3 je zdařilou kombinací funkčnosti a stylu, vynikne v každé místnosti! Atraktivní design s nadčasovým vzhledem...

Vkusná komoda TIM 3 je zdařilou kombinací funkčnosti a stylu, vynikne v každé místnosti! Atraktivní design s nadčasovým vzhledem zaujme nejednoho vašeho hosta. Efektní souhra dekorů – dub ARTISAN/tmavý beton, dělá z komody cca 143 x 90,2 x 38 cm (Š x V x H)  zajímavý kus nábytku. Černé úchyty z robustního plastu stylově dotvářejí impozantní vzhled. Nejen atraktivní vzhled, ale i velkorysý prostor komody přesvědčí: za dvěma otočnými dvířky jsou tři prostorné přihrádky s nastavitelnými policemi, které zajišťují praktickou flexibilitu při ukládání vašich věcí. Každá police je široká cca 93 cm a má maximální nosnost cca 5 kg. Menší předměty lze přehledně uspořádat do čtyř zásuvek – vždy tak budete mít to, co potřebujete, rychle po ruce. Oblíbený a akční produkt Komoda Tim 3 jde koupit ještě tady na našich stránkách ve známé rubrice komody do kuchyně! Mrkněte na jiné produkty z této známé rubriky za výhodné peníze. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Möbelix dodává kvalitní výrobky.

Hodně oblíbený kus Komoda Tim 3 od značky s dobrým jménem Möbelix pohodlně získáte aktuálně na našich stránkách za super peníze! Teď za akční cenu 4 799 Kč.