Skříň Aurel

Kancelářský nábytek AUREL je praktický, moderní a překvapí svojí cenou i kvalitním provedením. Jednoduchý, přitom elegantní... více informací »
Skříň Aurel
Značka: Möbelix
4 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Kancelářský nábytek AUREL je praktický, moderní a překvapí svojí cenou i kvalitním provedením. Jednoduchý, přitom elegantní...

Kancelářský nábytek AUREL je praktický, moderní a překvapí svojí cenou i kvalitním provedením. Jednoduchý, přitom elegantní přírodní design s dekorem dub sonoma se hodí do různých stylů kanceláří a příbytků. Tato kancelářská skříňka o rozměrech přibližně 70 x 189,8 x 35 cm (Š x V x H) nabízí užitečné úložné místo pro vaše spisy. Disponuje dvěma otočnými dveřmi, za kterými se nacházejí tři police, každá s maximální nosností 5 kg. Skříň je uzamykatelná, a tak zůstanou všechny důležité dokumenty v bezpečí.  Spolu s ostatním kancelářským nábytkem ze stejnojmenné série vytvoří tato skříňka ve vaší kanceláři harmonický celek. Objevte nábytek ze série AUREL, kombinujte jednotlivé prvky a vytvořte si tak jednotný design ve vaší kanceláři nebo pracovním koutku! Oblíbený a kvalitní produkt Skříň Aurel lze získat přímo tady na stránkách ve známé rubrice předsíňové skříně. Získejte nové produkty ve zmíněné rubrice ve slevě. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další skvělé kousky od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Möbelix vám nabízí vysoce kvalitní produkty. Nové kousky každý den.

Kvalitní kus Skříň Aurel od značky s dlouholetou tradicí Möbelix naleznete v naší nabídce za výhodné peníze. Teď v akci 4 799 Kč.