Police Nástěnná Skate 120/20

Nástěnná police v dubovém dekoru sonoma je klasikou mezi policemi a je vhodná do ložnice, obýváku, či dětského pokoje.   Díky... více informací »
Police Nástěnná Skate 120/20
Značka: Möbelix
389 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Nástěnná police v dubovém dekoru sonoma je klasikou mezi policemi a je vhodná do ložnice, obýváku, či dětského pokoje.   Díky...

Nástěnná police v dubovém dekoru sonoma je klasikou mezi policemi a je vhodná do ložnice, obýváku, či dětského pokoje.   Díky jednoduché montáži na stěnu si doma vytvoříte zcela nový prostor k odkládání potřebných věcí či dekorací. Nechte svým nápadem volný průběh! Na nástěnné polici SKATE s rozměry cca 120 x 1,8 x 20 cm (Š / V / H) můžete vystavit knihy, suvenýry, rodinné fotky nebo různé jiné dekorační předměty. Maximální nosnost police je 15 kg a je dostupná i v jiných rozměrech a dekorech.     Souhrn nejdůležitějších informac&iTento akční výrobek Police Nástěnná Skate 120/20 jde získat právě zde tady na webu zařazený v kategorii nástěnné police. Získejte další zboží z této oblíbené sekce za báječnou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kousek Police Nástěnná Skate 120/20 od společnosti s dlouholetou tradicí Möbelix snadno můžete sehnat zrovna dnes ve slevě. Produkt momentálně prodáváme za 389 Kč.