Komoda Tom 4

Exkluzivní komoda TOM 4 s korpusem ve vzhledu tmavého betonu skutečně šetří místo. Využijte výhod velkorysého úložného... více informací »
Komoda Tom 4
Značka: Möbelix
5 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Exkluzivní komoda TOM 4 s korpusem ve vzhledu tmavého betonu skutečně šetří místo. Využijte výhod velkorysého úložného...

Exkluzivní komoda TOM 4 s korpusem ve vzhledu tmavého betonu skutečně šetří místo. Využijte výhod velkorysého úložného prostoru této komody o rozměrech přibližně 190 x 105 x 40 cm (Š / V / H)! Nábytek disponuje pěti otevřenými přihrádkami, čtyřmi zásuvkami a čtyřmi dvířky v dekoru dubu wotan. Za dvířky se nacházejí ještě další 4 přihrádky. Komoda nabízí dostatek prostoru pro uložení nádobí, knih i dekorativních předmětů. Úchytky z černého plastu dotvářejí celkový obraz a otevírání či zavírání dvířek nebo zásuvek je dětskou hrou. Celkově vydrží komoda zatížení až 100 kilogramů. Komoda TOM 4 kombinuje mimořádný design s velkým prostorem. K dispozici je i v jiných barvách!

Vysoce kvalitní produkt Komoda Tom 4 originál od výrobce Möbelix najdete zde teď skutečně výhodně. Nyní pořídíte od 5 799 Kč.