Sedací Souprava S Rozkladem Lovely Annie Tmavě Šedá

Sedací souprava LOVELY ANNIE ve tvaru písmene L (otoman vpravo) je vyhotovena v jemném designu s tmavě šedým textilním potahem. S... více informací »
Sedací Souprava S Rozkladem Lovely
Značka: Möbelix
20 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Sedací souprava LOVELY ANNIE ve tvaru písmene L (otoman vpravo) je vyhotovena v jemném designu s tmavě šedým textilním potahem. S...

Sedací souprava LOVELY ANNIE ve tvaru písmene L (otoman vpravo) je vyhotovena v jemném designu s tmavě šedým textilním potahem. S rozměrem rohu přibližně 240 x 198 cm nabízí až 6 míst k sezení. Výplň sedacích polštářů tvoří jádro z polyuretanové pěny a vlnité pružiny. Součástí sedačky jsou i zádové polštáře v barvě sedačky a dekorační polštáře v barvě plum. Celkový vzhled dotvářejí nohy z borovicového dřeva. Tato sedací souprava je čalouněná i ze zadní strany v originálním potahu, proto je možné ji umístit kamkoliv do prostoru. Sedací souprava LOVELY ANNIE nabízí také funkci lůžka: jednoduchým vysunutím lavice a sklopením opěrky vznikne plocha lůžka s rozměrem asi 130 x 200 cm. Ideální pro hosty! Dalším plusem je integrovaný úložný prostor ve formě boxu. Tato sedací souprava je praktická a krásná. Dostupná je i v jiné barvě a stranové variantě. Vyberte si tu svou! Dodání je zdarma. Upozornění: Toto zboží není vystavené ani skladem v žádné z našich poboček, je možné jej objednat pouze přes e-shop nebo na požádání v k
Unikátní a oblíbený kus Sedací Souprava S Rozkladem Lovely Annie Tmavě Šedá je k dispozici lehce na webu v populární sekci rohové sedací soupravy! Nyní můžete najít další produkty z naší rubriky ve výhodné akci. Tento výrobce Möbelix vám může nabídnout vynikající produkty A to je teprve začátek. To není vše, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Sedací Souprava S Rozkladem Lovely Annie Tmavě Šedá od naší známé značky Möbelix lze pořídit tady teď za výborné peníze. Produkt momentálně prodáváme za 20 999 Kč.