Noční Stolek Prag

Noční stolek pro náročné, to je rozhodně stolek PRAG! Krásné černé čalounění v kombinaci s elegantními kovovými úchyty... více informací »
Noční Stolek Prag
Značka: Möbelix
2 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Noční stolek pro náročné, to je rozhodně stolek PRAG! Krásné černé čalounění v kombinaci s elegantními kovovými úchyty...

Noční stolek pro náročné, to je rozhodně stolek PRAG! Krásné černé čalounění v kombinaci s elegantními kovovými úchyty vytvářejí tento překrásný urbanistický stolek, hodící se především k čalouněným a americkým postelím. Korpus je vyroben z MDF desky, celý čalouněný 100% polyuretanovou textilií. Stolek disponuje třemi odkládacími zásuvkami. Rozměry stolku jsou přibližně 50 x 62 x 43 cm (Š/V/H). Zařiďte si svůj domov do stylu Urban living!
Tento neodolatelný produkt naleznete prostě tady a teď na našich stránkách ve známé sekci noční stolky. Nyní koupíte podobné zboží ze zmíněné sekce za výborné peníze. Značka Möbelix má na skladě špičkové výrobky. Nakupujte výhoděn u nás.

Tento velmi žádaný produkt Noční Stolek Prag od výrobce s dobrým jménem Möbelix lze nakoupit právě nyní na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční cena již od 2 199 Kč.