Obdélníkový Jídelní Stůl Runner 140×80 Cm

Obdélníkový jídelní stůl RUNNER boduje elegantním materiálovým mixem přírodního akátového dřeva a chladného kovu. Stolová... více informací »
Obdélníkový Jídelní Stůl Runner
Značka: Möbelix
6 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Obdélníkový jídelní stůl RUNNER boduje elegantním materiálovým mixem přírodního akátového dřeva a chladného kovu. Stolová...

Obdélníkový jídelní stůl RUNNER boduje elegantním materiálovým mixem přírodního akátového dřeva a chladného kovu. Stolová deska z pravého dřeva s vlnitými bočními hranami působí rustikálně a eleganntě zároveň. Přesvědčí především jedinečnou kresbou masivního dřeva o tloušťce cca 2,6 cm. V kontrastu k tomu jsou černé kovové nohy s práškovým nástřikem ve tvaru U, které dodávají stolu designově orientovaný industriální vzhled. Stůl s rozměrem cca 160 x 76 x 90 cm (Š x V x H) se skvěle hodí do otevřené kuchyně, kde se každý rád schází. Lze jej zatížit cca 48 kg. V kombinaci s trendy židlemi nebo čalouněnou lavicí se tento jídelní stůl rychle stane oblíbeným místem pro společné chvíle s rodinou a přáteli!
Zlevněný produkt Obdélníkový Jídelní Stůl Runner 140×80 Cm můžete dostat nyní tu na webu umístěný v rubrice jídelní stoly. Vyberte si zlevněné výrobky z této kategorie jednoduše online! Populární značka Möbelix má na skladě velmi kvalitní zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Oblíbený produkt Obdélníkový Jídelní Stůl Runner 140x80 Cm od populární značky Möbelix snadno můžete sehnat tady teď právě za outletovou cenu! Momentálně k dispozici za 6 199 Kč.