Obývací Stěna Lance

Dodání je zdarma. Obývací stěna LANCE se stane novým poutačem pozornosti v každém bytě. Díky rovným liniím a přátelskému... více informací »
Obývací Stěna Lance
Značka: Möbelix
10 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Obývací stěna LANCE se stane novým poutačem pozornosti v každém bytě. Díky rovným liniím a přátelskému...

Dodání je zdarma. Obývací stěna LANCE se stane novým poutačem pozornosti v každém bytě. Díky rovným liniím a přátelskému zbarvení dekorů dub stříbrný a vysoce lesklá šedá nadchne nábytek zdrženlivým a elegantním vzhledem. Úzké rukojeti chytře dotváří celkový design. Uspořádání elegantních jednotlivých kusů nábytku nabízí řadu úložných možností. Televizní prvek je nejen ideální prezentační plochou pro vaši velkou plochou obrazovku, uvnitř je také dostatek úložného prostoru pro přijímač, DVD přehrávač a podobně. 2 výklopná dvířka, 2 zásuvky a dvě otevřené přihrádky s kabelovým průchodem usnadňují přehledné rozdělení. Velká vitrína a nástěnná skříňka s prosklenými vložkami jsou vrcholem sestavy v pravém slova smyslu, neboť díky integrovanému osvětlení (studená bílá) vždy zvýrazní vaše porcelánové vázy a křišťálové sklenice v tom nejlepším možném světle. Na celkem 8 poličkách je dostatek místa pro jakékoli věci a doplňky. Završením je nástěnná police o šířce cca 130 cm, na kterou lze umístit například rodinné fotografie, malé rostliny nebo pěkné dekorativní prvky. Osvěžte svůj interi&eac

Tento diskontní produkt Obývací Stěna Lance dostanete také tu zařazený v sekci obývací stěny a nábytkové programy! Máme pro vás akční produkty z této populární kategorie za příznivou cenu! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na další kvalitní zboží od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Obývací Stěna Lance s pečetí kvality od značky Möbelix lze zakoupit na našich stránkách nyní za nejnižší cenu. Levně za 10 699 Kč.