Regál Glare

Rohová police GLARE značky LUCA BESSONI zaujme elegantním designem a praktickými rozměry cca 30 x 99 x 30 cm (Š x V x H). Čtyři... více informací »
Regál Glare
Značka: Möbelix
599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Rohová police GLARE značky LUCA BESSONI zaujme elegantním designem a praktickými rozměry cca 30 x 99 x 30 cm (Š x V x H). Čtyři...

Rohová police GLARE značky LUCA BESSONI zaujme elegantním designem a praktickými rozměry cca 30 x 99 x 30 cm (Š x V x H). Čtyři bílé police z tvrzeného bezpečnostního skla v kombinaci s kulatým trubkovým rámem z hladké nerezové oceli vytvářejí stabilní a dekorativní prostorový zázrak. Regál spočívá na třech nohách, které chrání podlahu. Jeho vzhled a textura z něj činí ideální doplněk do mnoha interiérů. Sami se rozhodněte, zda tento regál s maximální nosností cca 10 kg využijete ve vašem obývacím pokoji, kanceláři nebo koupelně. Výhodou je jeho snadná údržba – během chvilky lze vyčistit vlhkým hadříkem. Elegantní, praktický a skladný – to jsou hlavní atributy rohového regálu GLARE!  Oblíbený a kvalitní produkt jde koupit aktuálně na našem webu v populární rubrice regály a dělící stěny. Získejte oblíbené zboží z této populární sekce za báječnou cenu. Máme toho více, u nás najdete další skvělé produkty od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně prodávaný produkt Regál Glare od populárního výrobce Möbelix můžete najít právě zde téměř zdarma. Ve skvělé akci za 599 Kč.