Židle Valentine

Židle v šedé barvě s harmonickým vzhledem nabízí pohodlné místo k sezení pro mnoho obytných prostor. Křeslo se sametovým... více informací »
Židle Valentine
Značka: Möbelix
2 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Židle v šedé barvě s harmonickým vzhledem nabízí pohodlné místo k sezení pro mnoho obytných prostor. Křeslo se sametovým...

Židle v šedé barvě s harmonickým vzhledem nabízí pohodlné místo k sezení pro mnoho obytných prostor. Křeslo se sametovým krytem a útulnými područkami je také vybaveno měkkou pěnovou výplní. Kulaté kovové nožičky černé barvy podtrhují atraktivní vzhled. Židle s rozměry cca 66 x 92 x47 cm (Š / V / H) je zatížitelná až do hmotnosti 140 kg. Upozornění: Toto zboží není vystaveno v žádné z našich poboček, je možné jej objednat přes e-shop nebo v kamenných prodej

Kvalitní a velmi žádaný produkt jde nakoupit nyní na stránkách v oblíbené kategorii jídelní křesla! Vyberte si podobné produkty ve zmiňované rubrice snadno online! Tento výrobce Möbelix vám může poskytnout skvělé produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další produkty značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní produkt Židle Valentine od naší známé značky Möbelix můžete nakoupit právě teď u nás za výhodnou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 2 199 Kč.