Matrace Silvy Deluxe 80/200cm, H3/ H4

Komfortní sendvičová matrace SILVY DELUXE je vyrobena z polyuretanové pěny. Obsahuje celkem 7 zón ležení a dva stupně tvrdosti... více informací »
Matrace Silvy Deluxe 80/200cm
Značka: Möbelix
9 599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Komfortní sendvičová matrace SILVY DELUXE je vyrobena z polyuretanové pěny. Obsahuje celkem 7 zón ležení a dva stupně tvrdosti...

Komfortní sendvičová matrace SILVY DELUXE je vyrobena z polyuretanové pěny. Obsahuje celkem 7 zón ležení a dva stupně tvrdosti H3/H4 (tvrdý/velmi tvrdý), to znamená, že je matrace oboustranná. Matrace má komfortní celkovou výšku 27 cm, lehací plochu 80 x 200 cm a maximální nosnost 120 kg. Obsahuje prošívaný odnímatelný potah s obsahem bavlny, který lze prát v pračce do 60 °C. Tatomatrace je velice pružná, proto je vhodná pro nastavitelné lamelovérošty. Vhodná je také pro alergiky na domácí prach. Matrace se prodávásrolovaná.Tento velmi žádaný produkt Matrace Silvy Deluxe 80/200cm, H3/ H4 je k dostání také tady u nás v oblíbené kategorii pěnové matrace! Vyhledejte si kvalitní výrobky z této sekce za akční cenu! Tento výrobce Möbelix vám může nabídnout špičkové produkty.

Zajímavý produkt Matrace Silvy Deluxe 80/200cm, H3/ H4 od oblíbené značky se zárukou kvality Möbelix je k dispozici právě teď u nás za výprodejovou cenu! V akci od 9 599 Kč.