Koupelna Domenico Šířka 120cm

Koupelnový set DOMENICO vám ušetří peníze při zařizování koupelny a zároveň jí dodáte moderní vzhled. Provedení z MDF desky... více informací »
Koupelna Domenico Šířka 120cm
Značka: Möbelix
4 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Koupelnový set DOMENICO vám ušetří peníze při zařizování koupelny a zároveň jí dodáte moderní vzhled. Provedení z MDF desky...

Koupelnový set DOMENICO vám ušetří peníze při zařizování koupelny a zároveň jí dodáte moderní vzhled. Provedení z MDF desky v kouřové barvě. Umyvadlo je keramické v bílé barvě. K dispozici je i zrcadlo, které bude ideálně pasovat k tomuto setu. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.
Unikátní kus Koupelna Domenico Šířka 120cm je k sehnání právě u nás v oblíbené sekci koupelnové sety! Nyní si můžete pořídit ještě podobné zboží ze zmíněné kategorie za super peníze! Populární dodavatel Möbelix vás obohatí o skvělé zboží. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Koupelna Domenico Šířka 120cm od našeho známého výrobce Möbelix najdete v aktuální nabídce skutečně výhodně! V současnosti za 4 199 Kč.