Komoda Bianco

Při této komodě z dřevěného dekoru v bílé barvě nás může napadnout několik pojmů: minimalistická, krásná, moderní, ...... více informací »
Komoda Bianco
Značka: Möbelix
3 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Při této komodě z dřevěného dekoru v bílé barvě nás může napadnout několik pojmů: minimalistická, krásná, moderní, ......

Při této komodě z dřevěného dekoru v bílé barvě nás může napadnout několik pojmů: minimalistická, krásná, moderní, … Komoda s rozměry přibližně 75 x 95 x 43 cm (Š x V x H) dotváří váš interiér svým lineárním designem a úložným prostorem. 4 zásuvky se dají otevírat bez úchytek. Zpříjemněte si interiér s tímto nadčasovým bílým nábytkem a dolaďte ho s odpovídajícími dekoracemi! Komoda je dostupná ve třech rozměrech.
Zcela unikátní produkt získáte již dnes tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice komody do předsíně. Připravili jsme pro vás nové kusy z této oblíbené kategorie snadno online. Významný dodavatel Möbelix svým zákazníkům dodává skvělý sortiment Nové kousky každý den.

Unikátní kousek Komoda Bianco od značky s dobrým jménem Möbelix jde pořídit právě teď u nás až neuvěřitelně levně. Ceny již od 3 199 Kč.