Servírovacví Vozík Jakub Zlatá/sklo

Dodání je zdarma. Neexistuje stylovější způsob přepravy nápojů a jídla: Tento elegantní pojízdný vozík vám usnadní... více informací »
Servírovacví Vozík Jakub Zlatá/sklo
Značka: Möbelix
6 129 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Neexistuje stylovější způsob přepravy nápojů a jídla: Tento elegantní pojízdný vozík vám usnadní...

Dodání je zdarma. Neexistuje stylovější způsob přepravy nápojů a jídla: Tento elegantní pojízdný vozík vám usnadní servírování lahodných pochoutek a svým extravagantním retro vzhledem poskytne i nádech glamour! Funkčnost a atraktivní design se zde efektně prolínají: lesklý, ocelový rám tmavě-zlaté barvy přitažlivě doplňují dvě police ze zrcadlového skla. Vysoké okraje nad policemi, stabilní rukojeť a praktické brzdy na kolečkách přispívají k bezpečné přepravě potravin a nápojů. S rozměry cca 65,5 x 84 x 45 cm (Š x V x H) nabízí dostatek ukládacího místa na dvou úrovních obdélníkových polic. Mobilní kus nábytku, který je vybaven čtyřmi kolečky na tvrdou podlahu, lze vždy pohodlně zaparkovat tam, kde je třeba. Když už není potřeba, bude dobře vypadat i jako dekorační kus nábytku kdekoli v prostoru. Praktický doplněk, který vám dobře poslouží v mnoha situacích! Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomo
Tento skvělý výrobek Servírovacví Vozík Jakub Zlatá/sklo máte možnost pořídit rovněž tady na našem webu v oblíbené sekci odkládací stolky. Nyní můžete koupit oblíbené produkty ze zmíněné sekce za výhodnou cenu!

Akční a ve slevě kus Servírovacví Vozík Jakub Zlatá/sklo od společnosti Möbelix k dostání na našich stránkách teď napořád výhodně! Levně za cenu 6 129 Kč.