Předsíň Jana Dekor Dub Sonoma

Kompaktní předsíň v dekoru dub Sonoma z MDF se skládá z botníku o rozměru 80x47x27 cm (Š / V / H) s výklopem pro cca 8 párů... více informací »
Předsíň Jana Dekor Dub
Značka: Möbelix
3 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Kompaktní předsíň v dekoru dub Sonoma z MDF se skládá z botníku o rozměru 80x47x27 cm (Š / V / H) s výklopem pro cca 8 párů...

Kompaktní předsíň v dekoru dub Sonoma z MDF se skládá z botníku o rozměru 80x47x27 cm (Š / V / H) s výklopem pro cca 8 párů bot, 1 šaten panelu se 4 háčky 100×45 cm (V / Š) a zrcadla 100×30 cm (V / Š)
Vysoce kvalitní výrobek Předsíň Jana Dekor Dub lze získat bez problémů tady a teď na našich stránkách v kategorii předsíňové a věšákové stěny. Nyní můžete získat jiné výrobky ve zmiňované rubrice z pohodlí domova. Oblíbený dodavatel Möbelix může nabídnout vynikající sortiment. Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky značky Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Diskontní kousek Předsíň Jana Dekor Dub Sonoma od společnosti s dlouholetou tradicí Möbelix pohodlně nakoupíte v naší online nabídce skutečně výhodně! Akční cena již od 3 699 Kč.