Odkládací Stolek Susi Mědený

S tímto otočným odkládacím stolkem předvedete své aranžérské schopnosti hned na třech deskách stolu. Kulatý design z lakované... více informací »
Odkládací Stolek Susi Mědený
Značka: Möbelix
4 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S tímto otočným odkládacím stolkem předvedete své aranžérské schopnosti hned na třech deskách stolu. Kulatý design z lakované...

S tímto otočným odkládacím stolkem předvedete své aranžérské schopnosti hned na třech deskách stolu. Kulatý design z lakované oceli měděné barvy je skvělým poutačem pozornosti. Tři desky jsou vyrobeny ze zrcadlového jednovrstvého bezpečnostního skla v černé barvě. Flexibilita je u tohoto ušlechtilého nábytku zaručena, protože horní dvě desky stolu lze otočit. Šířka stolku se může pohybovat mezi přibližně 58 cm a maximálně asi 139 cm, dle vašeho vkusu. Na různých úrovních máte dostatek prostoru pro občerstvení, časopisy, ozdoby nebo jiné doplňky. Vrchní deska stolu má výšku přibližně 43 cm. Každou desku lze zatížit do 10 kg. Tento praktický příruční stolek vylepší každý obývací prostor! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesníte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenacház&ia
Tento kvalitní a žádaný kousek Odkládací Stolek Susi Mědený máte možnost pořídit teď u nás v sekci odkládací stolky! Nyní získáte podobné kousky z této oblíbené kategorie za výborné peníze!

Často hledaný výrobek Odkládací Stolek Susi Mědený od našeho známého výrobce Möbelix je k získání právě za zcela nejnižší cenu! Akční cena od 4 999 Kč.