Herní Židle Booster S Audiosystémem Černá

Zapněte a užívejte si! Odpočinek na vysoké úrovni: Toto stylové křeslo s funkcí Bluetooth je přesvědčivé ve všech směrech.... více informací »
Herní Židle Booster S
Značka: Möbelix
7 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Zapněte a užívejte si! Odpočinek na vysoké úrovni: Toto stylové křeslo s funkcí Bluetooth je přesvědčivé ve všech směrech....

Zapněte a užívejte si! Odpočinek na vysoké úrovni: Toto stylové křeslo s funkcí Bluetooth je přesvědčivé ve všech směrech. Ať už hrajete hry nebo posloucháte hudbu: Herní židle BOOSTER s pohodlným tvarem sedadla nabízí skvělé místo pro oblíbenou multimediální aktivitu. Připojte k ní svá zařízení jednoduše přes Bluetooth s audio systémem, integrovaným v křesle! K dispozici jsou dva vestavěné reproduktory a subwoofer. Tento přibližně 56 x 100 x 82 cm (Š x V x H) velký model má samozřejmě i připojení na sluchátka. Hlasitost a basy můžete jednoduše nastavit pomocí bočních ovladačů. Sportovní design s vestavěným zvukovým systémem. Černá herní židle je vizuálně působivá i svým sportovním designem v koženém vzhledu, s prvky ze síťoviny (nylon). Při výšce sedadla asi 25 cm nabízí i relaxační houpací funkci pro osobu do 120 kg. To lze dobře využít nejen při poslechu hudby a hraní her, ale i při sledování televize nebo čtení knihy. Dal≻a

Hodně povedený výrobek Herní Židle Booster S Audiosystémem Černá lze pořídit pohodlně tu na webu v populární rubrice kancelářske židle a krěsla! Nyní můžete koupit parádní produkty ve zmiňované kategorii za výborné peníze. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Möbelix pro své zákazníky poskytuje top výrobky. Podívejte se sami.

Oblíbený produkt Herní Židle Booster S Audiosystémem Černá od známé značky Möbelix jde sehnat ještě dnes za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte od 7 699 Kč.