Barová Židle Barhocker Pravá Kůže

Tato barová židle vyrobená z masivního mangového dřeva s potahem z voskované kozí kůže hnědé barvy potěší nejen příznivce... více informací »
Barová Židle Barhocker Pravá
Značka: Möbelix
5 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato barová židle vyrobená z masivního mangového dřeva s potahem z voskované kozí kůže hnědé barvy potěší nejen příznivce...

Tato barová židle vyrobená z masivního mangového dřeva s potahem z voskované kozí kůže hnědé barvy potěší nejen příznivce sportu, její design je totiž založen po vzoru gymnastické kozy. Taburet ve sportovním stylu disponuje také vkusnou a praktickou opěrkou na nohy, má rozměry přibližně 43 x 75 x 29,5 cm (Š / V / H), a je možné jej zatížit až 120 kilogramy. Pro pohodlnější sezení je sedadlo vyplněné pěnou. Ať už v baru, u kuchyňské linky nebo jako samostatně stojící konzolový nábytek – vy i vaši hosté si tuto barovou židli zamilujete! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesníte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.
Hodně žádaný kousek Barová Židle Barhocker Pravá můžete sehnat lehce tu na webu zařazený v sekci barové stoličky. Nyní můžete získat ještě další zboží ze zmíněné sekce za super peníze! Známá značka Möbelix vás obohatí o kvalitní produkty Podívejte se sami.

Tento akční výrobek Barová Židle Barhocker Pravá Kůže originál od výrobce Möbelix lze sehnat tady téměř zdarma. Nabídka od 5 999 Kč.