Otočná Židle Pro Dítě Lukas Černá

Tato otočná židle pro mládež kombinuje hranaté tvary se zakřivenými liniemi a získává tak moderní vzhled. Průsvitné opěradlo... více informací »
Otočná Židle Pro Dítě Lukas
Značka: Möbelix
3 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato otočná židle pro mládež kombinuje hranaté tvary se zakřivenými liniemi a získává tak moderní vzhled. Průsvitné opěradlo...

Tato otočná židle pro mládež kombinuje hranaté tvary se zakřivenými liniemi a získává tak moderní vzhled. Průsvitné opěradlo ze síťoviny představuje stylový designový prvek, který vkusně kontrastuje s prvky v koženém vzhledu. Hvězdicový podstavec v chromové barvě disponuje 5 kolečky na kobercový povrch. Spolu s otočným sedátkem je manévrování flexibilní a židle je tak připravena k použití kdekoliv v místnosti. Díky plynovému zdvihu lze nastavovat výšku sedátka dle potřeby. Židle má pěnovou výplň, takže je její povrch úžasně měkký. Integrovaná bederní opěrka navíc zajišťuje komfort při sezení i po dlouhou dobu. Dělání domácích úkolů, tvoření, sledování sociálních médií nebo hraní her – s otočnou židlí LUKAS v černé barvě budou všechny tyto činnosti doprovázené pohodlným sezením! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude inform
Ve slevě produkt Otočná Židle Pro Dítě Lukas Černá můžete nakoupit taky tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice kancelářske židle a krěsla! Nyní můžete koupit parádní kousky ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu. Oblíbený výrobce Möbelix vám představuje skvělé výrobky.

Výjimečný výrobek Otočná Židle Pro Dítě Lukas Černá od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix jde nakoupit tady nyní za báječnou cenu! Nyní pořídíte od 3 299 Kč.