Otočná Židle Pro Dítě Korsika Bílá

Otočná židle KORSIKA zaujme atraktivním vzhledem i praktickými funkcemi, díky čemuž se stane oblíbeným nábytkem v dětském... více informací »
Otočná Židle Pro Dítě
Značka: Möbelix
3 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Otočná židle KORSIKA zaujme atraktivním vzhledem i praktickými funkcemi, díky čemuž se stane oblíbeným nábytkem v dětském...

Otočná židle KORSIKA zaujme atraktivním vzhledem i praktickými funkcemi, díky čemuž se stane oblíbeným nábytkem v dětském pokoji. Židle disponuje rozměry přibližně 46 x 88-101 x 46 cm (Š x V x H) s nastavením výšky sedátka pomocí plynového pístu v rozmezí 43-56 cm. O 360 ° otočné sedátko obsahuje polštář z pěny pro zajištění pohodlnějšího sezení a snese maximální zatížení 110 kilogramů. Opěradlo se sedadlem mají potah ve vzhledu kůže v bílé barvě. Připevněná noha s otočným stojanem jsou vyrobeny z hliníku a zajišťují flexibilitu při sezení. Trendy židle KORSIKA je k dispozici i v jiných barvách. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provád&iacut
Tento velmi oblíbený produkt lze sehnat bez problémů tu na našich stránkách v populární rubrice kancelářske židle a krěsla! Najděte si další produkty ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu.

Oblíbený a akční výrobek Otočná Židle Pro Dítě Korsika Bílá od dodavatele zboží Möbelix je k sehnání tady nyní extra výhodně! Aktuálně za super cenu 3 299 Kč.